üsi GÖNNER
»Üses wechtigschti Standbei«
Mer Dankid üch vo Härze für üchI Onderstötzig !
das isch mega!
Gönner - Fasnacht 2024
Mer bedankid üs vo Härze bi all üsne Gönner und Sponsore.
Ohni euchi Onderstötzig wär üs ned möglich Johr für Johr mit eme neue Sujet s Zentralschwizer Fasnacht z’beläbe und z’präge. Merci!
Sponsoren
- Edi Melliger, Reussbühl
- Roger Stalder, Sursee
- b2 Bauleitung AG, Sursee
- bp Design AG, Patrick Bräuchi, Sursee
- Zewag Heizungs- und Sanitärinstallationen AG, Stefan Unternährer, Sursee
- Witschi AG Metallbau, Bruno Witschi, Sursee
- Swisscom Shop Sursee & Koller Commication GmbH, Sursee
- RSK Elektro AG, Guido Rösch, Sursee
- Beck Umweltservice AG, Stephan Beck, Sursee
- AXA Sursee, Dario Schwizer, Sursee
- Carrosserie Fischer AG, Ramona Fischer, Schenkon
- Paul Furrer AG, Paul Furrer, Sursee
- Huwyler Studer AG, Daniel Studer, Luzern
- Auto Birrer AG, Sursee
- Hans Schärli, Wauwil
- Priska & Markus Renggli, Schenkon
GOLD : Gönner
- Rita & Angelo Sartori, Sempach station
- Silvan Najer, Eich
- Jrene & Christoph Najer, Eich
- Priska & Bruno Witschi, Sursee
- Sharon Greber, Sursee
- Cornelia Bürli, Schenkon
- Stefan Unternährer, Schenkon
- Markus Stocker, St. Erhard
- Andrea & Mäni Koller, Sursee
- Marianna Pascarella, Sursee
- Roland Rüegg, Knutwil
- Ashish Arondekar, Sursee
- Barbara Guglielmo, Sursee
- Giovanni Guglielmo, Sursee
- André Leuenberger, Eich
- Tobyas Steffen, Sempach
- Elisabeth Steffen, Malters
- Natascha Stuker, Luzern
- Fabian Schütz, Oberkirch
- Kurt "Zico" Jost, Sursee
- Nicole & Roli Bitzi Loretini, Horw
- Antoinette Pflugshaupt, Flühli
- Pascal Meyer, Beromünster
- Heidy & Robi Portmann, Buttisholz
- Pirmin Stirnimann, Buchrain
- Judith & Dean Reinhardt, Geuensee
- Sabina Spanier, Geuensee
- Sebastian Stalder, Sursee
- Mike Hunziker, Reinach
- Sandro Dujic, St. Erhard
- Lisbeth & Kurt Elmiger, Geuensee
- bärestalker, Sursee
- Marcel Huber, Emmenbrücke
- Roger Stalder, Sursee
- Priska "Prisi" Felber, Schenkon
- Alexandra Küng, Manuensee
- Armando Miesch, Manuensee
- Andreas Grüter, Oberkirch
- Susanne Gunziger-Rast, Oberkirch
- Peter Gunziger, Oberkirch
- Anita Portmann, Geuensee
- Joerg "Jopo" Portmann, Geuensee
- Yanick Koch, Sursee
- Beatrice Pelican, Geuensee
- Michi Bürli, Emmenbrücke
- Sonja & Giovi Valetti
- Bäni Stirnimann, Sursee
- Stefan Lagler, Sempach
- Yennifer Infante, St. Erhard
- Thomas Rudin, Buchrain
- Eveline Schmidlin, Wauwil
- Lars Koch, St.Erhard
- Mr. X, Sursee
- Meggie Stocker, Sursee
- Elfi Kupper, Sursee
- Njazi Hasani, Sursee
- Danny Uwiera, Sursee
- Urs Felber, Schenkon
SILBER : Gönner
- Gaby Felber, Sursee
- Christoph "Stöff" Rüegg, Uznach
- Mario Cozzio, Sursee
- Gregor Amrein, Neuenkirch
- Micky Meyer, Sursee
- Bruno Schmid, Ennetbürgen
- Yvonne Lang, Sursee
- Markus Baumeler, Oberkirch
- Larissa Sartori, Sursee
- Karin & Franz Huber, Schenkon
Supporter
- Luzia Elmiger, Sursee
- Matthias Kafka, Hitzkirch
- Sämi Deubelbeiss, Luzern
- Edith Töngi, Schenkon
- Janine Weber, Sursee
A-PFEFF Sponsoren 2024
Hauptsponsoren
Co-Sponsoren
Sachsponsoren
Mer Dankid üch vo Härze för üche Bitrag...
Gönner werden!!
Jetzt Online anmelden